Křemencová dlažba Kvarcit Brown

Kamenná dlažba Kvarcit Brown Kamenná dlažba Kvarcit Brown Kvarcit Brown

Materiál

Kvarcit Brown - materiál s teplým a zároveň chladných odstínem. Vhodný pro jakékoliv exteriérové plochy, lze kombinovat se dřevem, kovem a jinými materiály. Odolný povětrnostním vlivům s minimální nasákavostí a poměrně tvrdou strukturou.

Barvitost tohoto materiálu se pohybuje od světle hnědé a zlaté přes světle šedou až rezavou s kresbou tmavě hnědých a zlatých žil.

Dlažba nekalibrovaná dodávaná v provedeních, tloušťka 2,5 - 3,5 cm nebo 3 - 4,5 cm vhodná pro přímou pokládku do betonu nebo volně do drtě (doporučují se větší formáty).

Varianty dlažby

Románská dlažba: Kombinace obdelníkových a čtvercových formátů. Tloušťka 3 - 4 cm (nekalibrované). Povrch přírodně štípaný, hrany řezané.


Pásová dlažba: Samostatné pásy různé délky od 30 - 80 cm a v šíři 30 cm nebo 40 cm. Tloušťka 3 nebo 4 cm (kalibrované). Povrch přírodně štípaný, hrany řezané. 

Nepravidelná dlažba: Kombinace malých a velkých nepravidelných desek 3 - 5 ks/m2, tl.: 3 - 4 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany nepravidelně štípané.

Přírodní kamenná dlažba Kvarcit Brown

Schodiště: Ze stejného materiálu můžeme dodat obklad schodů ve formě nástupnic a podstupnic. Nástupnice v povrchové úpravě přírodně štípané. Formát 150 x 35 x 3 cm. Hrany řezané + jedna podélná s opracovanou hranou. Ukončení hrany - zákazník si může zvolit z nabízejících variant. Podstupnice v povrchové úpravě přírodně štípané. Formát 150 x 20 x 2 cm. Hrany řezané.

Typy nástupnic a ukončení hran:

Ukončení hrany - fazetka Ukončení hrany - oblouk Ukončení hrany - sekaná    

 
Bazény: Obdobně, jako u schodiště můžem řešit okolní plochy kolem bazénu. Bazénové lemy s návazností na dlažbu. Dlažba Kvarcit Brown kolem bazénu, kalibrovaná na tl. 3 cm, volně navazuje na bazénový lem kalibrovaný na tl. 3 cm (první alternativa). Ukončení hrany - zákazník si může zvolit z nabízejících variant.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« zpět na dlažby pravidelné

Realizované projekty

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist