Vápencová dlažba "Mountain Blue/Brown"
- Natural

Dlažba Mountain Blue/Brown Dlažba Mountain Blue/Brown

Materiál

Mountain Blue/Brown - přírodní vápenec s dobře udržovatelným povrchem. Jedná se o vrstevnatý materiál - sedimentární horninu. Dokonale vyhovuje těžkým klimatickým podmínkám tj. odolný mrazu (povětrnostním vlivům) a snese mnohatunové zatížení. Jelikož je minimálně nasákavý, dobře se udržuje a není zapotřebí dodatečných ochranných prostředků (penetrací). Jeho decentní barevné odstíny dokonale evokují pocit pohody a vytváří velmi výrazný přírodní doplněk moderních obydlí a zahrad. Lze ho prakticky kombinovat s jakýmkoliv materiálem, ať se dřevem nebo kovem. Barevnost materiálu - jedná se o kombinaci dvou barev - modro šedé a hnědé. Lze zvolit i každou barvu samostatně.

Kamenná dlažba Mountain Blue Kamenná dlažba Mountain Brown

Varianty dlažby

Dodávaný v mnoha formátech a v různém provedení (týká se dalších stavebních prvků).  

Románská dlažba: Je kombinace formátů 20 x 20, 40 x 20, 40 x 40, 60 x 40 cm. Tloušťka 3 - 4 cm (nekalibrované). Povrch přírodně štípaný, hrany sekané. Jednotlivé formáty lze kombinovat dle doporučených podlahových skladeb nebo si zákazník může zvolit jaký formát mu nelépe vyhovuje.

Romano Classico

Veneziano

Apuano

Romano Vero

Corcovado

Podlahová skladba - Romano Classico Podlahová   skladba - Veneziano Podlahová   skladba - Apuano Podlahová skladba - Romano Vero Podlahová   skladba - Corcovado


Pásová dlažba: Samostatné pásy různé délky od 30 - 80 cm a v šíři 30 cm nebo 40 cm. Tloušťka 3 nebo 4 cm (kalibrované). Povrch přírodně štípaný, hrany řezané. 

Antická dlažba: Jedná se o stejné provedení jako u "Románské dlažby" ale se speciálním antickým povrchem. Vzhled velmi rustikální. Jde o povrchovou úpravu kamene aby se dosáhlo dojmu velmi ochozené a používané dlažby stovky let. u nelépe vyhovuje.

Schodiště: Ze stejného materiálu můžeme dodat obklad schodů ve formě nástupnic a podstupnic. Nástupnice v povrchové úpravě přírodně štípané. Formát 150 x 35 x 3 cm. Hrany řezané + jedna podélná s opracovanou hranou. Ukončení hrany - zákazník si může zvolit z nabízejících variant. Podstupnice v povrchové úpravě přírodně štípané. Formát 150 x 20 x 2 cm. Hrany řezané.

Typy nástupnic a ukončení hran:

Ukončení hrany - fazetka Ukončení hrany - oblouk Ukončení hrany - sekaná       schodiště»

 

Bazény: Obdobně, jako u schodiště můžem řešit okolní plochy kolem bazénu. Bazénové lemy s návazností na dlažbu. Dlažba Mountain Blue/Brown kolem bazénu - kalibrovaná na tl.: 3 cm, volně navazuje na bazénový lem kalibrovaný na tl.: 3 cm (první alternativa). Ukončení hrany - zákazník si může zvolit z nabízejících variant.

Typy bazénových lemů:  

Bazénový lem rohový - Mountain Blue/Brown. Bazénový lem podélný - Mountain Blue/Brown. Bazénový lem obloukový - Mountain Blue/Brown.

Použití dlažby

Vhodný pro exteriérové a interiérové plochy a to zejména:
- Přístupové cesty k domům.
- Cesty v zahradách, tarasy a parkovací plochy.
- Vjezdy do garáží, chodníky a bazénové plochy.

 « zpět na dlažby pravidelné

 

 

 

Realizované projekty

 

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist