Pískovcová dlažba YORKSHIRE GREY

 

Materiál

Yorkshire Grey - tento materiál má opravdu prvotřídní kvalitu, co se týče tvrdosti, nasákavosti, odolnosti proti mrazu a jiným povětrnostním vlivům.

Barevný nádech od světle šedivé až po tmavě šedou. Velice vhodný materiál ladící k moderní architektuře, která nese prvky funkcionalismu.

Kamenná dlažba v přírodním šedém odstínu se stala velmi populární. Šedivé odstíny kamene jsou voleny hlavně pro svoji snadnou kombinaci s dalšími materiály a barvami.

Yorkshire Grey románská skladbaPásová dlažba Yorskshire Grey

Varianty dlažby

Dlažba dodávaná v mnoha provedeních např. ve formě pásů (pásová dlažba) šířky 10, 15, 20 cm a volné délky od 30 – 80 cm. Nebo ve formě dlaždic  30/30, 40/40, 60/60 cm. Tloušťka 2 - 5 cm pro venkovní dlažby a 1 - 2 cm pro obklad.

 

Románská dlažba: Je kombinace čtvercových a obdelníkových formátů. Tloušťka 3 - 4 cm (nekalibrované). Povrch přírodně štípaný, hrany sekané. Jednotlivé formáty lze kombinovat dle doporučených podlahových skladeb nebo si zákazník může zvolit jaký formát mu nelépe vyhovuje.


Pásová dlažba: Samostatné pásy různé délky od 30 - 80 cm a v šíři 30 cm nebo 40 cm. Tloušťka 3 nebo 4 cm (kalibrované). Povrch přírodně štípaný, hrany řezané. 

Antická dlažba: Jedná se o stejné provedení jako u "Románské dlažby" ale se speciálním antickým povrchem. Vzhled velmi rustikální. Jde o povrchovou úpravu kamene, aby se dosáhlo dojmu velmi ochozené a používané dlažby stovky let. Kombinace formátů 20 x 20, 40 x 20, 40 x 40, 60 x 40 cm. Tloušťka 3 cm (kalibrované). Povrch Antique, hrany sekané (Antique). Jednotlivé formáty lze kombinovat dle doporučených podlahových skladeb nebo si zákazník může zvolit jaký formát mu nelépe vyhovuje.

Nepravidelná dlažba: Kombinace malých a velkých nepravidelných desek 3 - 5 ks/m2, tl.: 3 - 4 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany nepravidelně štípané.

Schodiště: Ze stejného materiálu můžeme dodat obklad schodů ve formě nástupnic a podstupnic. Nástupnice v povrchové úpravě přírodně štípané. Formát 150 x 35 x 3 cm. Hrany řezané + jedna podélná s opracovanou hranou. Ukončení hrany - zákazník si může zvolit z nabízejících variant. Podstupnice v povrchové úpravě přírodně štípané. Formát 150 x 20 x 2 cm. Hrany řezané.

Typy nástupnic a ukončení hran:

Ukončení hrany - fazetka Ukončení hrany - oblouk Ukončení hrany - sekaná    

Bazény: Obdobně, jako u schodiště můžem řešit okolní plochy kolem bazénu. Bazénové lemy s návazností na dlažbu. Dlažba Yorkshire Grey kolem bazénu, kalibrovaná na tl. 3 cm, volně navazuje na bazénový lem kalibrovaný na tl.: 3 cm (první alternativa). Ukončení hrany si může zákazník zvolit z nabízejících variant.

Použití

Vhodný pro exteriérové a interiérové plochy a to zejména:

- Přístupové cesty k domům.

- Cesty v zahradách, tarasy a parkovací plochy.

- Vjezdy do garáží, chodníky a bazénové plochy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 zpět na dlažby pravidelné

 Realizované projekty

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist