Aktuální nabídka práce v naší společnosti

ŘEMESLNÍK/SKLADNÍK (obor stavebnictví)

Náplň práce:
- manuální, řemeslné a údržbářské práce spojené s chodem firmy
- naskladňování / vyskladňování materiálu
- organizace skladu
- práce s VZV
- pomocné práce na stavbách

Požadujeme:
- všestrannou manuální zručnost
- šikovného, spolehlivého a poctivého člověka
- zkušenosti ze stavebnictví velkou výhodou
- zkušenosti s manuální řemeslnou prací nutné
- pracovitost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- práce v příjemném kolektivu

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 565 534 331 nebo emailem: info.stoneart@email.cz.

- zkušenosti s prodejem a praxi na obdobné pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Společnost J.B.Tryton / Stone Art je stále se rozvíjející firma, která vznikla v roce 1992.
Zaměřujeme se na dovoz a prodej přírodního kamene včetně realizování stavebních celků.

Pro svůj tým hledáme vhodného kandidáta na pozici "obchodní zástupce"

- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- vyhledávání a oslovování architektonických a projekčních kanceláří
- péče o stávající zákazníky
- zpracovávání cenových nabídek
- zodpovědnost za obchodní aktivity a výsledky
- spolupráce s marketingovým oddělením
- pravidelné reporty vedení

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (obor ekonomie nebo stavebnictví, případně kamenictví)
- prodejní dovednosti zaměřené na výsledek a zákazníka
- samostatnost a časová flexibilita
- komunikační a organizační schopnosti
- příjemné vystupování
- požadována praxe na pozici obchodního zástupce
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- zaměstnání ve stavebním a kamenickém oboru
- odpovídající platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
- možnost osobního rozvoje
- pracovní poměr na plný úvazek (smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito)

Strukturovaný životopis spolu se stručnými informacemi o Vás nám zasílejte na email: info.stoneart@email.cz.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Aktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

TOPlist