Obklad "Norwitch Grey"

Kamenný obklad Norwitch Grey

Materiál:

Norwitch Grey - přírodní kvarcit, který svým mechanickým a chemickým složením lze přirovnat k žule. Pouze je odlišný jeho způsob těžby a zpracování. Jedná se o vrstevnatý materiál - sedimentární horninu. Dokonale vyhovuje těžkým klimatickým podmínkám tj. odolný mrazu (povětrnostním vlivům) a snese mnohatunové zatížení (určeno pro dlažby). Jelikož je minimálně nasákavý, dobře se udržuje a není zapotřebí dodatečných ochranných prostředků (penetrací). Barevnost materiálu je poměrně stálá od tmavě a světle šedé s lehký hnědým žilkováním (týká se obkladů). 

Obklady v přírodních šedivých odstínech patří mezi nejoblíbenější. Šedivá barva si získala řadu příznivců pro svoji neutrálnost a možnost kombinace s dalšími materiály a barvami.


Řádkový obklad Norwitch Grey Pásový obklad Norwitch Grey Plastický obklad (Big size) Norwitch Grey Obklad Rustika Norwitch Grey 

 Plastický obklad Norwitch Grey Nepravidelný obklad Norwitch Grey Plastický obklad Norwitch Grey Kamenný obklad Norwitch Grey IX.

Formát:

Dodávaný v mnoha formátech a v různém provedení.

Pásový obklad: Šíře 7, 10, 15 cm, volná délka 30 - 70 cm, tl.: 1 - 2,5 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany řezané.

Plastický obklad: Samostatné obkladové pásy, výška do 5 cm, délka 20 - 60 cm, hloubka 3 - 5 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany štípané, zadní strana řezaná určená pro lepení na stavební konstrukci.

Plastický obklad (Big size): Robusnější obkladové pásy, výška 5 - 10 cm, délka 20 - 60 cm, hloubka 5 - 10 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany štípané, zadní strana řezaná určená pro lepení na stavební konstrukci nebo forma přizdívky. Konečný vzhled obkladu závisí na požadavku zákazníka. Lze provést se spárou nebo beze spár.

Obklad Rustika: Kombinace obdelníků a čtverců. Výška 10 - 40 cm, šířka 10 - 50 cm, tl.: 3 - 5 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany štípané - určeno pro imitování kamenného haklíkového zdiva (zděného na sucho beze spár).

Nepravidelný obklad: Kombinace malých a velkých nepravidelných desek 9 - 11 ks/m2 nebo 2 - 4 ks/m2, tl.: 1 - 2 cm. Povrch přírodně štípaný, hrany nepravidelně štípané.

Použití:

Vhodný pro exteriérové a interiérové plochy a pro zateplovací systémy. Pro lepení robusnějších obkladů se doporučuje dvojitá perlinka pro lepší soudržnost celého systému.

 

 

 

 

 

 

Plastický obklad Norwitch Grey Pásový obklad Norwtich Grey Kamenný obklad Norwitch Grey Obklad z přírodního kamene Norwitch Grey

  « zpět na kamenné obklady

Prohlédněte si také dlažbu Norwitch Grey.

Realizované projekty:

 

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist