Dlažba nepravidelná

Prodejna Stone Art v Humpolci nabízí celou škálu krásných materiálů z přírodního kamene vhodných na interiérové a exteriérové dlažby. V nabídce naleznete dlažby formátované i neformátované, tzv. nepravidelné dlažby. Rádi vám pomůžeme při výběru vhodného materiálu pro váš domov nebo zahradu, ale také vám rádi poskytneme informace, které využijete při realizaci vaší stavby.

Dlažby - nepravidelné

Dlažby z přírodního kamene vynikají svojí elegancí, originalitou a pocitem luxusu, který navozují. Přírodní kámen se snadno kombinuje s dalšími materiály, hodí se na každé místo a je velmi nadčasový.
Kamenná dlažba obohatí váš domov i zahradu. Přírodní kámen je použitelný do exteriéru i interiéru a stane se dokonalým módním doplňkem vašeho bydlení.
Kamenné dlažby vytváří neopakovatelné vzory, vynikájí svojí jedinečností přirozeností a nepravidelností. Nepravidelná dlažba vypadá velmi efektně a nabízí vytváření originálního vzhledu. Lze ji použít na příjezdové cesty, chodníky, zahradní cesty i jako dlažbu pod pergolu nebo na terasu. Využívána bývá zejména na chalupách, zámcích a penzionech, kde je třeba vytvořit rustikální vzhled.

22. 4. 2011 | Rubrika: Dlažba nepravidelná

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist