Obklad

Konglomerovaný kamen

Prodejna Stone Art v Humpolci se specializuje na přírodní kámen, ale v nabídce naleznete také obklady z umělého kamene. Ty se mohou stát ozdobou vaše interiéru, ale také exteriéru. Vybrat si můžete obklady v nejrůznějších barevných a formátových provedeních. Dopřejte svému domovu zdání luxusu s kamenným obkladem.

21. 5. 2013 |Článků: 49

Plastický obklad

Prodejna přírodního kamene Stone Art v Humpolci nabízí rozmanitou škálu materiálů na kamenné obklady. Mezi nejoblíbenější patří plastické kamenné obklady, které se perfektně hodí nejen do exteriéru, ale také do interiéru. Můžete si vybrat z celé řady odstínů přírodního kamene. Rádi vám pomůžeme s výběrem materiálu a poradíme vám také při samotné realizaci.

21. 5. 2013 |Článků: 3

Řádkový obklad

Prodejna Stone Art v Humpolci se specializuje na dlažby a obklady z přírodního kamene. Kamenné obklady jsou současným trendem v oblasti bydlení. Nabízíme celou škálu různých materiálů v mnoha formátech. Jedním z oblíbených jsou řádkové kamenné obklady, které je možné použít v interiéru i exteriéru vašeho domu.

21. 5. 2013 |Článků: 1

Kamenné obklady

Prodejna přírodního kamene Stone Art v Humpolci nabízí širokou škálu materiálů na kamenné obklady pro interiér i exteriér. V nabídce naleznete obklady z přírodního kamene, obklady z umělého kamene, cihlové pásky i mramorové obklady. Rádi vám pomůžeme s výběrem materiálu a nabízíme také poradenství při realizaci vaší stavby.

30. 5. 2014 | Rubrika: Obklad

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist