Stavební prvky

Široká nabídka přírodního kamene, který můžete libovolně použít v exteriéru i interiéru. Popusťte uzdu své fantazie a nalezněte další a další možnosti použití přírodního kamene ve vašem domově. Přírodní kámen nemusíte používat pouze na obklady a dlažby. Perfektně doplní také váš bazén, zahradní krb a je vhodný také pro obklad schodiště. Nalezněte nová řešení pro váš krásný domov a zahradu.

Schodiště

21. 5. 2013 |Článků: 1

Bazény

Prodejna Stone Art v Humpolci dováží přírodní kámen z celého světa. Přírodní kámen může být dokonalým řešením pro váš bazén. Dlažba z přírodního kamene je perfektní volbou pro okolí vaše bazénu díky svým protiskluzovým a mrazuvzdorným vlastnostem. Zároveň vám můžeme dodat také bazénové lemy z přírodního kamene. Spojte svůj domov s přírodou s kamennými dlažbami.

21. 5. 2013 |Článků: 1

Dekorativní valouny

21. 5. 2013 |Článků: 1

Krby

21. 5. 2013 |Článků: 1

Stavební prvky

Přírodní kámen je nadčasový materiál, který propůjčí vašemu domovu eleganci a luxus. Lze jej použít nejen na pokládku dlažby a obklady zdí, ale výborně se hodí také na řadu stavebních prvků, které dodají vašemu domu a zahradě originalitu a moderní, avšak nadčasový design. Popusťte uzdu vaší fantazie a najdete řadu možností jak přírodní kámen použít. Stone Art nabízí přírodní kámen ve formě schodnic a podstupnic, parapetů, bazénových prvků, dlažebních kostek, nebo deskovin.

18. 2. 2010 | Rubrika: Stavební prvky

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajůAktuální nabídka

23. 2. 2018

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby za akční výprodejové ceny! Slevy až 60% na vybrané typy materiálů.

Levné obklady a dlažbyLevné obklady a dlažby

9. 2. 2016

Kamenné obklady - NOVINKY 2016

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili nové obklady z přírodního kamene!

Kamenné obklady 2016Obklady z přírodního kamene 2016Obklady 2016

archív

Stone Art - netkatalog.czFasády - netkatalog.cz

 

TOPlist